דניאל
מנכ"ל

רציתי לשתף אותכם בחוויה שלא יצא לי לקבל מכל עו"ד אחר , לצערי לפחות היו לי 8 כאלה בחיי (מדובר על 15 שנה האחרונות). פגשתי 2 בנות מקסימות עם נתינה אין סופית וסבלנות מטורפת , וכמובן משפטניות חד משמעי. למרות שאני יודע מה אני רוצה וחסר סבלנות .... כתבי ההגנה וכתבי התביעה לדעת שופטים "אחד המצוינים שיש" .בסופו של דבר קיבלתי בעזרת הסופר מקצועיות של עו"ד רויטל ועו"ד שרית את כל מה שביקשתי בשביל ילדי המקסימים , תודה ענקית , שפו ."

     

רעות
פרטי

לפני למעלה משנה נפגשו דרכינו לראשונה , לאחר שבדקתי עורכי דין שילוו אותי בתיק לא פשוט ומורכב מאוד כמו שלי . לא אשכח את שיחת הטלפון הראשונה בה עו"ד רויטל הקשיבה בסבלנות הרגיע ותמכה ומאז ועד לרגע זה יצאנו למסע שלובי זרועות וכאגרוף קפוץ להשגת יעדנו . היום לאחר מסע לא פשוט עבורי אני רוצה לומר לכן לביאות שלי , תודה!!!! . תודה על הסבלנות , האמפתיה , על ההקשבה והעטיפה שהענקתן לי , תודה על הלחימה הלחימה הבלתי פוסקת להשגת הצדק ותודה שתמי הייתן זמינות בשבילי , יש לכן חלק חשוב בחיי.

     

שאול
קבלן

לצוות עורכות הדין המקצועיות והאנושיות שהכרתי ...נותנות מהלב ומביאות תוצאות מעולות . השילוב של מקצועיות אמינות ואנושיות , תודה על הליווי האישי והצמוד , תודה על הכל .

     

דלמוני
פרטי

שרית היקרה , אני רוצה לאודות לך על הטיפול המסור , הזמינות בכל שעה , הרצון תמיד לעזור ולתת מענה . אין ספק שאת עורכת דין מספר אחת וזה לא שעברתי שלושה כאלה , לכל אחד היה אכפת רק מהתשלום אבל את באמת עשית הכל מהלב במטרה אחת לנצח . מכתב זה מגיע כתודה על כל הזמן שנתת מעבר וכמובן בזכייה בתיק . ללא ההצלחה לא יודע איך הייתי ממשיך , אין ספק שכל מי שתייצגי אותו יבין על מה מדובר בתודה , דלמוני

     

איתי
פרטי

לפני קצת יותר משנה הגעתי אליכן דרך המלצה . הסיפור שלי היה הסתבכות עם שותף , כבר ששאלתי לא היססתן וידעתן שידינו תהיה על העליונה , אהבתי את הנחישות והחדות ומהר מאוד התחלתן לפעול . ואכן כך היה אחרי הופעה אחת בבית משפט הוכחתן לשופטת ולעו"ד מהצד השני שקל זה לא יהיה לו ונשלחנו לתהליך גישור שבו הראתן שיש לכן את החוצפה הנכונה ואת היכולת להעלות טיעונים מבריקים מול המגשר והצד השני , בסופו של דבר השגתן עבורי את הכי טוב וזה הכי חשוב :) רציתי להודות לכן על הכל ,על המקצועיות , ההקשבה והנחישות ללכת עד הסוף . תודה רבה איתי

     

ציפורה
תודה רבה

לצוות המקסימות . מודה לכם מקרב לב על השקעה וטיפול מסור לגבי התביעה שלי . תמיד הייתן לצידי וקיבלי ממכן הכל . כל שאלה נענתי במיידי ובצורה הטובה ביותר , ומעבר למבוקש , יישר כח. תודה רבה לכן על הכל והקב"ה יחזיר לכן כגמולכם אמן. תזכו לעלות ולהצליח כמה שיותר בתחום ובחיים בכלל. אוהבת ומעריכה מאוד

     

מאיר
פרטי

תביעה מול מעסיק - היא אחלה עורכת דין, מאוד מסורה. התרשמתי מהשירות ומההתנהלות שלה בבית משפט.

     

ל.א
פרטי

השירות מדהים, נעים וטוב, יש עם מי לעבוד. עברתי כמה עורכי דין לפני כן ואני שמח שהגעתי אליה, זה בדיוק השירות שחיפשתי.

     

אלעד.ט
מנכ"ל חברה

היא מקצועית, מובילה אותנו בכל הנושאים המקצועיים , חוזים, עובדים וכו' זמינה תמיד .

     

שניר ישר
פרטי

היא הייתה מעולה בכל שולטת בכל הנושאים, נתנה שירות מעולה.

     

א.ג
דיני עבודה

היא מקצועית וזמינה תמיד. היא מעניקה לי חוויה מעולה, ואני מאוד מרוצה ממנה!

     

מ.אביגד
הייטק

התנסויותי עם המשרד הייתה יוצאת דופן. הם נותנים לך את התמיכה וההכוונה שאתה צריך במהלך תהליך משפטי, ללא תחרות , נכונות ללכת מעבר לקילומטר שאני לא מוצאת במקום אחר. אני ממליצה באהבה על עורכת הדין שרית נדלר.

     

יאן קניקובסקי
מנהל שיווק

אני ממליץ בחום על עוד' שרית נדלר . השירות היה מעולה, יעיל ומקצועי היא עזרה לי לנהל את התיק שלי באופן מהיר ויעיל. תודה לסיגל ולעוד' שי דרור . הם בהחלט משרד עורכי דין שאני ממליץ לכל חבר והמשפחה שלי.

     

לביא .א
פרטי

השירות מדהים, נעים וטוב, יש עם מי לעבוד. עברתי כמה עורכי דין לפני כן ואני שמח שהגעתי אליה, זה בדיוק השירות שחיפשתי.

     

אלעד.ק
פרטי

שרית הייתה מעולה! עורכת דין מספר אחת, רק מילים חמות.

     

בר.נ
פרטי

ממליץ מאוד. שרית היא עורכת דין מקצועית ומאוד ממוקדת ועניינית. היא עשתה את העבודה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצוננו.

     

ליטל אסייג
בעלת עסק קוסמטיקה

אני ממליצה בחום על משרד עורכי הדין של שרית נדלר. הצוות המקצועי שם תמיד מעניק שירות מעולה וקשוב לי .רוצה להביע את תודתי העמוקה להם. כמו כן, משרד עורכי הדין של שרית נדלר הוא המקום הטוב ביותר לקבל ייעוץ משפטי. בחום, מרים כהן.

     

מלי ברנס
מייסדת רשת חנויות פרחים

אני ממליצה בחום על משרד עורכי הדין של שרית נדלר. הצוות המקצועי שם תמיד מעניק שירות מעולה וקשוב לי להביע את תודתי העמוקה להם. כמו כן, לדעתי משרד עורכי הדין של שרית נדלר הוא המקום הטוב ביותר לקבל ייעוץ משפטי. בחום, מלי ברנס

     

אלברט נונייז
פרטי

השרות שקיבלתי ממשרד עורכי הדין של שרית נדלר היה מעולה. הצוות שם עוד' שי דרור, עוד' אלמוג, מקצועי, מדויק, מסייע ונגיש. לדעתי, כל אדם שמחפש שירות משפטי מקצועי מהרמה הגבוהה ביותר צריך לבחור במשרד של שרית ,

     

נועם.ש
חברת כוח אדם

רוצה להמליץ בחום על עוד' שי דרור מהמשרד של שרית נדלר , מקצועי ביותר אף עורך דין לא עמד מולו והוא נלחם הרבה . תודה רבה שי , ותודה לצוות המשרד שתמיד זמין

     

ארגמן אלון
זכיין חנויות נוחות

המשרד עזר לי בתהליך משפטי מורכב. הם הוכיחו מקצועיות, תשומת לב אישית ורצון לעזור לאורך כל הדרך. אין ספק שהתוצאות שהגעתם היו לשביעות רצוני.

     

זהבית .ק
פרטי

לא הייתי יכולה לעבור את התהליך הלא נעים בלשון המעטה ללא עוד' שרית והצוות שלה. הם נתנו לי את הביטחון שהייתי זקוקה לה, כולל תמיכה רגשית והכלה . הם דאגו שארגיש הוגנת כלפי הצד השני , תמיד תהיו המשרד הראשון בשבילי .

     

גילברטו רודריגס
פועל בניין

עורכת הדין שרית נדלר עזרה לי לקבל את מה שמגיעה לי מביטוח לאומי , לאחר שניסיתי ללכת לבד מול גוף אטום . תודה שרית עשית לי את המשך חיי יותר קלים .